ZASADY LINK PARTY

Zasady udziału w Link Party w ramach Akcji:Reperacji


1. Każdy może zgłosić się do udziału w zabawie - blogerzy, vlogerzy, jak również osoby "bezblogowe". Wystarczy pozostawić link do swojej pracy, opublikowanej w sieci, w komentarzu we wpisie z Link Party.

2. Do zabawy można zgłosić pracę własnego autorstwa, która:
→ powstała z recyklingu/upcyklingu staroci lub "śmieciowych" rzeczy;
→ jest przeróbką bądź naprawą zepsutych przedmiotów;
→ jest metamorfozą mebli/starych sprzętów itp.

W skrócie - chodzi o to, by nie wyrzucać tego, co zniszczone/stare/zepsute, lecz wykorzystać to ponownie w nowym projekcie. To po prostu praca zgodna z sensem Akcji:Reperacji. 😉


3. Swoją reperacyjną pracę należy zgłosić w komentarzu pod wpisem z aktualnie trwającym Link Party. Czas na zgłaszanie projektów przedstawiony jest w treści wpisu z Link Party.

4. Podczas jednego Link Party można zgłosić dowolną ilość prac (byleby trzymać się reperacyjnej tematyki, to najważniejszy punkt zabawy 😄).

5. Praca może być zgłoszona do innych wyzwań i zabaw blogowych.

6. Uczestnik Link Party na swojej witrynie internetowej, blogu, vlogu, Instagramie czy Facebooku (w zależności, gdzie oryginalnie zaprezentowana będzie praca) umieści baner Akcji:Reperacji wraz z aktywnym linkiem do niniejszego Link Party.
Baner z linkiem należy umieścić we wpisie z prezentowaną pracą.

7. Baner wyzwania widoczny jest poniżej.

Zasady zgłaszania projektów do Akcji:Reperacji u Adzika - blog DIY Adzik-tworzy.pl


8. Uczestnik zabawy, poprzez zgłoszenie swojego projektu w reperacyjnym Link Party, wyraża zgodę na umieszczenie fotografii swojej pracy w co miesięcznym podsumowaniu Akcji:Reperacji na blogu DIY Adzik-tworzy.pl, wraz ze wzmianką o autorze.

9. I najlepsza zasada na koniec - odwiedzajmy wzajemnie swoje blogi, strony, profile w mediach społecznościowych oraz inspirujmy się wspólnie, komentujmy, doradzajmy.


Poznajmy siebie nawzajem i swoje - często nietypowe i bardzo oryginalne - pomysły na przeróbki. ❤

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨