WSPÓŁPRACA

Na blogu Adzik tworzy prezentuję m.in. pomysły na przeróbki ubrań - np. opowiadam o tym jak zmniejszyłam za duży sweter, pokazuję instrukcje na domowy recykling DIY, opowiadam o malowaniu ubrań i dodatków farbami do tkanin oraz wplatam między rękodzielnicze projekty - niczym koraliki w biżuterię tworzoną na szydełku - informacje i ciekawostki na temat zwierząt oraz przyrody.


Obecne doświadczenie zawodowe pozwala mi na bieżąco śledzić nowinki w branży content marketingu, zagłębiam się w tajniki SEO i pozycjonowania stron. Korzystam z porad specjalistów oraz literatury branżowej, dzięki czemu zdobywam wartościowe informacje z pierwszej ręki i - krok po kroku, jak w moich instrukcjach DIY - staram się wcielać w życiu blogowym poprawki oraz dobre nawyki.

Możliwe formy współpracy na blogu

Ze swojej strony nie widzę problemu, by nawiązać długofalową współpracę nie tylko na blogu Adzik-tworzy.pl, ale także na moich profilach społecznościowych (Facebook, Instagram).
Mam wiele pomysłów i - w zależności od oczekiwań - jestem w stanie zaproponować kilka różnych działań. Dzięki temu wspólnie możemy wybrać najlepszy sposób, by osiągnąć zamierzony efekt.
Co jest istotne? Przede wszystkim - określenie wspólnych oczekiwań już na początku współpracy! Nie znam osoby, która potrafi czytać w myślach, dlatego jasne i konkretne komunikaty są obowiązkowe i to właśnie one pozwalają w ostatecznym rozrachunku zadowolić obie strony. Bo to w końcu idea współpracy, prawda?☺

Co mogę zaoferować w ramach współpracy?


→ Przedstawienie informacji nt. produktu, przygotowanie recenzji na blogu czy ciekawych, zajawkowych wpisów na portalach społecznościowych przyprawionych szczyptą humoru.
→ Przygotowanie listy projektów wg moich pomysłów oraz na podstawie treści, których aktualnie poszukują czytelnicy/klienci (przy współpracy dotyczącej np. wykorzystania materiałów w pracach rękodzielniczych czy szyciowych projektach).
→ Zaplanowanie kampanii i strategii działania na blogu oraz kanałach SM w celu promowania marki/konkretnych produktów firmy.
→ Współorganizacja czy też organizacja konkursu na łamach bloga i/lub w kanałach SM.
→ Inne, nietypowe formy współpracy - wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Tworzenie wpisów blogowych jest wieloetapowe - oprócz przygotowywania zdjęć, materiałów graficznych na blog i do promocji w kanałach SM, przygotowania samej treści i promowania artykułu po jego publikacji - staram się jak najlepiej zadbać o wartościowe informacje dla czytelników, a także o odpowiednie frazy pod pozycjonowanie w zależności od tematyki poruszanej w treści. Dzięki temu wpisy na blogu mają szansę na lepsze wyświetlanie w wyszukiwarkach, a także dostarczanie niezbędnej dla czytelników wiedzy czy porad.☺
Wpisy staram się także co jakiś czas aktualizować m.in. o nowe informacje, dodatkową wiedzę czy w ramach pielęgnacji SEO na blogu.


O mojej pasji do przerabiania, recyklingu i tworzenia nowych rzeczy "z niczego" można przeczytać w wydaniu specjalnym magazynu "Chwila dla Ciebie" ("Chwila na wiosnę" nr 10/2019). 
Dotychczasowe współprace blogowe na Adzik-tworzy.pl:→ lipiec 2018 - obecnie - współpraca z internetowym sklepem Koraliki.pl. Dotychczasowe publikacje powstałe w ramach współpracy, wraz z instruktażem wykonania biżuterii DIY:

DIY bransoletki ze sznurka
→ maj 2018 - obecnie - współpraca z internetową hurtownią tkanin Berotex.net. Na blogu pojawiły się wpisy wraz z instrukcjami na szycie DIY:

Szycie DIY - Saszetka na psie smaczki


→ czerwiec 2018 - współpraca z poznańskim sklepem Wieloryb. Oprócz działań lokalnych, powstał także wpis o filozofii slow life, upcyklingu i idei zero waste;

→ styczeń 2018 - mój artykuł nt. rękodzielniczej pasji i biznesu ukazał się w IV. numerze magazynu "Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów";

→ grudzień 2017 - wykonanie nagrody w konkursie organizowanym na blogu Kęsy Codzienności "Wypieczone Święta Boże Narodzenie 2017" - przygotowałam szyto-malowany fartuch dla blogera "Uwaga! Bloger gotuje!". Nagroda została dodatkowo spersonalizowana, domalowałam logo zwycięskiego bloga po ogłoszeniu wyników konkursu.

W celu nawiązania współpracy, udostępnienia szczegółowych statystyk bloga czy w przypadku pytań - zapraszam do kontaktu → blog@adzik-tworzy.pl