środa, 20 grudnia 2017

"Uwaga! Bloger gotuje!" - czyli wypieczony konkurs dla blogerów

Dzieńdoberek! Co powiecie na fartuch do domowych, kuchennych rewolucji specjalnie dla blogera? ☺ Możecie go wygrać w konkursie "Wypieczone Święta" - i już nigdy nie ufaflunicie się podczas gotowania! 

rękodzieło fartuch bloger gotujeNajpierw słów kilka o fartuszku: 

  • Fartuch powstał specjalnie na konkurs "Wypieczone Święta Boże Narodzenie 2017" organizowany przez Annę z bloga Kęsy Codzienności.
  • Całość uszyłam i pomalowałam własnoręcznie (bez szablonów!) farbami akrylowymi. Napis został odpowiednio zabezpieczony, więc nie zniknie Wam w praniu. ;) 
  • Fartuch można prasować - i od prawej, i od lewej strony. 
  • Materiał, który wykorzystałam do jego uszycia jest porządny, mocny, grubszy niż standardowe fartuszki sprzedawane w sieciówkach. Jest wytrzymały, nie rozciąga się, można powiedzieć że trzyma fason. ☺ 
  • A, i nie stopi się jeśli pryśnie na Was żar z patelni! Czy skądkolwiek, skąd może jeszcze pryskać żar? A, w sumie z grilla może... To w takim razie fartuszek idealnie nadaje się również na grillowane imprezy, jupi! ;) 

    rękodzieło bloger gotuje fartuch ręcznie malowany

  • Sam materiał wybrałam w ciemniejszym kolorze, żeby nie było, że użyję różu i fartuszek nada się tylko dla Pań. O, nie, nie! Fartuch mogą nosić również Panowie, bowiem jest on uniwersalny - taki unisex - a dzięki kolorowym napisom, niebieskim wiązaniom i kontrastowym obszyciom prezentuje się weselej i nie jest fartuchem-ponurakiem. A w kuchni powinno być wesoło, nawet jak się woda w czajniku przypali (to znaczy Wy tak pewnie nie robicie, ale ten tego... mi się zdarzają takie rzeczy ;). 
Fartuch już ma zmalowany napis "główny", ale jest możliwość spersonalizowania go! 
Zwycięzca będzie mógł zdecydować czy woli taką wersję, czy nieco ubogaconą - mogę namalować logo czy nazwę zwycięskiego bloga.

Aktualizacja! 
Fartuch ma już domalowane logo, jupi! Jest teraz spersonalizowany, z logo zwycięzcy - kawalciacha.pl - i nawet z boku namalowałam adres bloga. I jak teraz podoba się Wam fartuch gotującego blogera? ☺

Tak wyglądał fartuch w pierwotnej wersji, przed wyłonieniem zwycięzcy...

handmade fartuch kuchenny konkurs nagroda

...tak podczas malowania...

malowanie farby akrylowe rękodzieło

Uwaga! Bloger gotuje! ręcznie malowany fartuch Adzik tworzy

...a tak w wersji ostatecznej! 
Teraz nie ma bata, że ktoś Izabelli, która wygrała dzięki swoim bajkowym pierniczkom, ktoś ośmieli się podkraść fartuszek. ;) 

nagroda rękodzieło personalizowany fartuch

Adresu bloga też nikt nie zapomni!

Uwaga! Bloger gotuje! ręcznie malowany fartuch Adzik tworzy

personalizowany fartuch ręcznie malowany konkurs
Brak metek to nie problem, kiedy i tak możesz zmalować swój podpis na tym, co stworzyłaś. ☺

 Jeszcze kilka zbliżeń, żebyście wiedzieli jak dokładnie wygląda fartuch, z każdej strony:

nagroda konkurs Wypieczone Święta

konkurs Wypieczone Święta rękodzieło na nagrodę

Nie mam niestety zdjęcia po personalizacji fartucha na sobie, ale mogę Wam pokazać dodatkowo kilka zbliżeń sprzed domalowanego logo. 


Uwaga! Bloger gotuje! ręcznie malowany fartuch Adzik tworzy

Wypieczone Święta 2017 fartuch nagrody


A jak się komuś przód fartuszka znudzi - można go założyć również tyłem do przodu. Tył jest jaśniejszy, bez malunku, a sam materiał nie wygląda jak "lewa" strona. 

 

...albo zobaczcie jeszcze inne fartuchy, które zmalowałam (i uszyłam oczywiście): Zdjęć z rękodziełem w użyciu nigdy za wiele, dlatego pokażę Wam na koniec jak się fartuch wiąże, o! 


Uwaga, konkurs jest już rozstrzygnięty, Bożonarodzeniowa akcja z wypiekami również. Ale - jeśli lubicie gotować lub chcecie zacząć pichcić ze smakiem - trwa nowa edycja zabawy Wypieczone Święta -  Wielkanoc 2018 (szczegóły akcji).

Wypieczone Święta 2017 fartuch nagrody


PS Jeśli macie ochotę na większą dawkę śmieszków (nie tylko z fartuszkiem w roli głównej) - zajrzyjcie na mój Fanpage oraz Instagram

Zachęcam również do zapisu na newsletter (myślałam, że jestem atechniczna, a jednak udało mi się go odpalić, i to samej!). Pozwoli Wam to być nie tylko na bieżąco z Adzikowym rękodziełem. Przygotowuję również przydatne do rozwijania pasji materiały - będą one dostępne dla wszystkich subskrybentów za darmo. To co, piszecie się na taki deal?☺

Adzik tworzy Wypieczone Święta Kęsy codzienności Konkurs
Fartuch dla blogera i Adzik w dzikiej obstawie ☺
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...