Malowanie farbami do tkanin DIY

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z malowaniem tkanin i ubrań? Spójrz, ile inspiracji czeka na Ciebie na Adzikowym blogu! Podpowiedzi jak malować, praktyczne porady odnośnie wyboru farb do tkanin oraz instrukcje z malowania krok po kroku!

Sprawdź pomysły na to, co można zmalować z pomocą farb do tkanin i odmień swoją jeansową kurtkę, poplamiony t-shirt albo nadaj wyjątkowy wygląd starym spodniom!


Malowanie farbami DIY ubrań, tkanin i dekoracji

Jak malować po numerach - obraz DIY z galopującymi końmi

Malowanie po numerach DIY - recenzja zestawu

Pieseł. Ręcznie malowana czapka z daszkiem DIY

DIY Jak namalować truskawkę farbami do tkanin

DIY Jak namalować łapacz snów na tkaninie

Making of - Ręcznie malowana bluzka z buldożkiem francuskim

DIY Malowanie trampek farbami do tkanin - instrukcje i porady

DIY Malowanie butów farbą w sprayu

DIY Jesienna torba w liście malowana

DIY Ręcznie malowana bluzka - Te amo? Tequila!

DIY Ręcznie malowana bluzka Angry Birds

DIY Ręcznie malowane bluzki - Superman i Batman


Nie musisz być adeptem szkoły artystycznej, żeby spróbować swoich sił w malowaniu i ozdabianiu ubrań czy torebek farbami do tkanin. Na moim blogu dostępne są wpisy i poradniki dla początkujących, które krok po kroku pokażą Ci, w jaki sposób namalować na tkaninie wymarzony łapacz snów albo zabawny napis. 💫 Bez względu na to, czy masz ochotę dodać kolorowe akcenty ulubionej koszulce, czy stworzyć całkowicie odmienione ubranie, farby do tkanin mogą świetnie sprawdzić się w tym zadaniu!

Zachęcam Cię do eksperymentowania z motywami, barwami i "maziajami" na ubraniach, torebkach, a nawet butach. 💥 Na blogu DIY znajdziesz sporo instrukcji oraz poradników, które pomogą Ci stworzyć swoje własne, unikalne projekty.

To co, zmalujesz coś z Adzikiem? 😉

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨