18 sierpnia

Ach, te poznańskie mury! Czyli o śmiesznych napisach na mieście

Spacerując sobie po Poznaniu, mieście trykających się koziołków, pyr z gzikami i wuchtą gwarowych tekstów, można nadziać się na takie oto perełki namalowane na murach i budynkach:

śmieszne napisy na murach Poznań - Donald kłamie


śmieszne napisy na murach Poznań

śmieszne napisy na murach Poznań - nie sap dresie

śmieszne napisy na murach Poznań

Śmieszne napisy na murach i budynkach w Poznaniu

Gdy mam okazję i możliwość, to zdarza mi się fotografować różne dziwne czy śmieszne napisy na murach, przystankach itp. Może i jest to wandalizm, ale zdarza się, że ma jakieś przesłanie. Albo po prostu robi dzień! ;)
Ostatnio niestety, na ul. Zwierzynieckiej, kilka fajnych napisów stało się mniej widocznych... Szkoda, bo nie zdążyłam zrobić sobie przy nich słit foci z dziubkiem. ;P W każdym razie kilka z tych napisów udało mi się zapamiętać, więc spisuję je poniżej dla wspólnego dobra i korzyści (lub po prostu na poprawę nastroju w trudnej chwili):

"Szukasz egzotyki? Przytul się do drzewa!"

"Wojna płci powinna odbywać się w łóżku!"

Było też: "Chodź i obejrz miasto z lotu mego ptaka" (pisownia oryginalna!), a także "Wspólny orgazm tłumaczy wszystko".

Tym oto zabawnym akcentem kończę obecny tydzień i mam nadzieję, że kolejny przyniesie mi możliwość zrobienia zdjęć wuchcie różnych ręcznie tworzonych rzeczy, które chciałabym Tobie pokazać. ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨