13 kwietnia

Łapacz snów na ścianę po raz kolejny!

Ostatnio zasypywałam Was malowanymi t-shirtami (a to jeszcze nie były wszystkie!), więc czas na małą odmianę. Dzisiaj pokażę Wam kolejne - już trzecie - podejście do łapaczy snów. 
Chwyciłam za piórka, drewniane koraliki i kordonek (ajajaj, chciałam użyć innego koloru, ale miałam pod ręką tylko biały, jednak całość ujdzie w tłoku). Obręcz ukręciłam z kawałka drutu, który później omotałam pociętym na cienkie paski materiałem w dotyku przypominającym zamsz. 
Przy tym łapaczu wiedziałam już co gdzie poprzyczepiać, jak coś połączyć i powiązać, żeby efekt końcowy był jeszcze lepszy niż gdy poprzednio się za to zabrałam.  
No i najważniejsze - sieć wyszła jak marzenie!
Drewniane koraliki są w trzech różnych kolorach: białym, czerwonym i brązowym (naturalne, niemalowane). Do tego jasnobłękitne piórko pomiędzy dwoma jasnobrązowymi - idealne kolory do powieszenia nad łóżkiem!


W porównaniu z poprzednim łapaczem - siatka wewnątrz obręczy wygląda o niebo lepiej!
Jak widać prawdą jest powiedzenie, że ćwiczenie czyni mistrza. Może i do ideału jeszcze trochę brakuje, ale postępy są widoczne. :)

Inne moje łapacze:

Chcecie mieć własny? Zobaczcie jak zrobić łapacz snów dla siebie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨