25 listopada

Ręcznie malowany okoń - relacja z ozdabiania lodówki

Co powiecie na porcję zimnej, dużej ryby?
Cóż, nie brzmi to zbyt zachęcająco, więc koniecznie musicie zobaczyć o jaką rybę chodzi, a zmienicie zdanie!

Przemalowanie lodówkiZnowu się zmalowało... I znowu coś innego niż koszulki.
Starsza siostra poprosiła mnie o odmalowanie drzwi od lodówki. Nie mam serca zimnego jak wnętrze zamrażarki, więc nie mogłam odmówić! Przywlekłam do niej swój zestaw malarski i opyndzlowałam jej nie tylko drzwi, ale i wnętrze lodówki. ;)


Hmm, dopiero przy obróbce zdjęć zauważyłam, że mój okoń ma jakiś taki bardziej zacięty pysk niż w naturze...


Powiem Wam szczerze, że ryby kojarzą mi się od pewnego czasu z zajęciami z hodowli ryb, które miałam w poprzednim semestrze i jakoś nie bardzo mnie one interesowały... Ale jedno z nich wyniosłam - wiem jak wygląda okoń, juhuuu! No, może jeszcze płotkę bym rozpoznała, ale już bez nazw łacińskich. ;)


Po okoniu przyszła myśl o tym, żeby może dodać na drzwiach coś jeszcze - np. namalować wodorosty, dno jak w jeziorze czy inne, mniejsze rybki. Tylko czy nie wyglądałoby to zbyt tłocznie? 
A póki co okoń będzie pływać sam!
Chociaż nie taki zupełnie sam - w tym samym mieszkaniu jest jeszcze Olaf na szafie. Ciekawe tylko czy moja siostra znowu wymyśli mi coś do zmalowania... ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨