26 lutego

Poducha w trzy łaciate serducha

Cóż może być lepszego od miłej, miękkiej poduszki z uszytą własnoręcznie poszewką w serducha i tulenia się jednocześnie do poduchy i do wielkiego miśka? :)Poszewka na poduchę została uszyta z dwóch warstw materiału (na zewnątrz w cienkie biało-czarne paski, wewnątrz biały materiał w jakieś ciemne, dziwne kształty). Taki czarno-biały uszytek nie robiłby żadnego wrażenia gdyby nie...
...krowie serducha! 


Są "krowie", bo materiał z którego je wycięłam wygląda jak łaciata krówka. W dodatku to ten uwielbiany przeze mnie miziaśny materiał, mrrr!
Wystarczyło je wyciąć i naszyć na paskowaną tkaninę (maszyna z Lidla znowu się sprawdziła). Każde serducho jest innej wielkości, więc brak tej poduszce monotonii. ;)

Kilka miesięcy temu, korzystając z tego samego łaciatego materiału, uszyłam urodzinową eko-torbę dla kumpeli (KLIK).Chcecie uszyć własną poszewkę na poduchę? Podrzucę Wam szyciowe instrukcje (KLIK). Do ozdobienia poduchy możecie użyć naszywek, naprasowanek, malunków... Czego dusza zapragnie! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨