09 stycznia

Chcesz wesprzeć moją twórczość? Postaw mi kawę na BuyCoffee.to

Chcesz wesprzeć twórców internetowych, lecz nie wiesz jak? Możesz postawić wirtualną kawę poprzez serwis BuyCoffee.to! 
Sam/a działasz w internecie? Sprawdź jak dołączyć do programu, by móc otrzymać wsparcie od swoich fanów!

serwis BuyCoffee.to wsparcie dla twórców - Adzik tworzy

BuyCoffee.to - postaw kawę ulubionemu twórcy w ramach wsparcia 😃

Jak działa serwis? Wyszukujesz na stronie twórców internetowych, których działanie i inicjatywy doceniasz, chcesz ich wesprzeć i wpłacasz na ich konto pieniądze - wybierasz jedną ze stawek zaproponowanych na stronie lub wpisać inną, dowolną. To taka symboliczna, wirtualna kawa, którą komuś stawiasz za to, że np. dzieli się w internecie swoją wiedzą czy pomysłami. 😊

Do twórcy trafia 90% z zebranych na jego koncie funduszy (10% z uzbieranych pieniędzy idzie m.in. na pokrycie opłat serwisowych). Całkiem nieźle, prawda?

Jesteś blogerem, vlogerem? Działasz w internetach? Zobacz jak założyć konto jako twórca w serwisie BuyCoffee.to.

Założyłam swoje konto na BuyCoffee.to trochę z ciekawości, trochę na próbę... Wszelkie otrzymane od czytelników i fanów wsparcie chciałabym przeznaczać na dalszy rozwój bloga Adzik-tworzy.pl i przekazywanie wiedzy (m.in. nowe poradniki, instrukcje z tworzenia biżuterii DIY czy inne tutoriale, także w formie video - mój kanał na YouTube już działa, zapraszam!, pokrycie technicznych aspektów blogowania itp.).


serwis BuyCoffee.to wsparcie dla twórców - Adzik tworzy


Wsparcie jest całkowicie dobrowolne, a wpłata jest jednorazowa (czyli inaczej niż np. w przypadku serwisu Patronite). Ty decydujesz o kwocie wsparcia - czy jest to espresso (5 zł), cappuccino (10 zł) czy caffe latte (15 zł). Możesz też wybrać inną, dowolną kwotę, jaka przyjdzie Ci do głowy.

By dokonać wpłaty, nie trzeba zakładać konta ani rejestrować się w serwisie. Możliwe są także płatności BLIK oraz tradycyjne przelewy internetowe.

serwis BuyCoffee.to wsparcie dla twórców - Adzik tworzy


Jak wspierać twórców w internecie?

Pamiętaj, że finansowe wsparcie to tylko jedna z wielu możliwości! 

Swoje wsparcie czy też podziękowanie za porady publikowane online, np. na blogach o szyciu i przerabianiu ubrań czy o książkach, możesz okazać także w inny sposób - zamiast finansowo, wesprzyj np.:

słowem uznania w komentarzu lub konstruktywną krytyką - to daje motywację do dalszego rozwoju! I wiadomo czego trzeba się nauczyć, jakie umiejętności przećwiczyć;
przez Twoje odwiedziny na blogu - serce rośnie, gdy blog odwiedza coraz więcej osób 😄;
przez pozostawienie 'lajka' albo serduszka ❤ - dzięki temu blogerzy i vlogerzy wiedzą, że dany wpis lub film Ci się spodobał (i że w ogóle Ci się wyświetlił w aktualnościach na Facebooku czy Instagramie);
udostępniając wpisy z bloga, posty na FB czy Instagramie - w ten sposób pomagasz dotrzeć z twórczością do nowych osób. I nie musisz udostępniać tych wpisów na swoim profilu - także linki wysyłane w wiadomościach prywatnych do bliskich to forma udostępnienia. 

Za wszelkie wsparcie z Twojej strony DZIĘKUJĘ! 😀

A teraz sama/sam zasiądź z pyszną kawusią albo ulubionym smakiem herbaty i poczytaj porady na Adzikowym blogu. Nie chcesz czytać? To obejrzyj tutoriale na YouTube i przyłącz się do tworzenia! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨