14 stycznia

Ręcznie malowana bluzka Król fochów - idealna dla marudy

Co sprawić w prezencie lub jako niespodziankę dla synka, który dużo marudzi? A może Twój brat, chłopak lub kuzyn non-stop narzekają? Cóż, może specjalna bluza z ręcznie malowaną dedykacją rozładuje sfochowane towarzystwo (albo zadziała jak dolanie oliwy do ognia 😂).

Król fochów - ręcznie malowana bluzka dla marudy  - Adzik tworzy

Król fochów - ręcznie malowana bluzka dla małego lub dużego marudera

Już trochę czasu minęło, odkąd ostatni raz używałam farb do tkanin. Ale ponownie dorwałam się do nich wczoraj za sprawą mojej siostry, a raczej - jej koleżanki. Zadanie - namalować napis z użyciem słowa "foch". I tak jakoś kombinowałyśmy z siostrą jakiego tekstu użyć, aż wymyśliłyśmy "Króla fochów". 

Król fochów - ręcznie malowana bluzka dla marudy  - Adzik tworzy

Wpadłam jeszcze na pomysł, żeby domalować małą koronę z resztki żółtej farby (wydrapywałam ją wręcz ze słoiczka). I oto cała historia powstawania napisu do bluzki! 

Król fochów - ręcznie malowana bluzka dla marudy  - Adzik tworzy

Mam nadzieję, że odmieniona bluzka się spodoba. 😄

Więcej inspiracji na przeróbki ubrań, naprawy zniszczonych ciuchów czy dekoracje DIY ze "śmieci" zobaczysz w co miesięcznych podsumowaniach zabawy AKCJA:REPERACJA na blogu (klik!).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨