24 lipca

Naszyjnik Hedwiga i Kamień Filozoficzny - inspirowane Harry'm Potterem

Na fejsbuszkowej stronie BEADS.pl trwa konkurs na biżuteryjną pracę wykonaną z produktów pochodzących właśnie ze sklepu beads.pl. Postanowiłam zmajstrować coś na tę okazję i oto jest - naszyjnik pt. "Hedwiga i Kamień Filozoficzny". 

biżuteria Harry Potter Hedwiga naszyjnik


Uwielbiam czytać opowieści o Harry'm i jego przygodach, zapominam wtedy o całym świecie... A jak książka dobiegnie już końca - nadchodzi istna nawałnica pomysłów związanych z całą historią!  Na szczęście z pomocą przy realizacji pomysłów przychodzą zawieszki takie jak sowa Hedwiga


W jej szponach zaczepiłam fasetowaną łezkę - czyli Kamień Filozoficzny (taaak wiem, że książkowy Kamień był w kolorze czerwonym. Lecz gdy nie ma się odpowiednich materiałów pod ręką, to można równie dobrze stworzyć własną interpretację, ha). 

Tak przygotowaną do lotu Hedwigę zawiesiłam na fragmencie łańcuszka pomiędzy dwoma gałązkami, które symbolizować mają Zakazany Las znajdujący się obok Hogwartu. 

Szykuje się wyprawa do biblioteki po kolejną część Harry'ego, ale Hedwiga zdążyła jeszcze załapać się na krótką sesję z książką. ;) 

Zdjęcie konkursowe możecie obejrzeć w albumie "Wielki Konkurs 2015"

Mam nadzieję, że naszyjnik z Hedwigą przypadł Wam do gustu. :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨