wtorek, 22 listopada 2016

Legowisko dla psa

Jeśli jesteście na bieżąco z tym, co pokazuję na fanpage'u - już pewnie wiecie, że zostałam psią ciocią. A bycie ciocią zobowiązuje, więc musiałam uszyć małemu Leonkowi jego pierwsze legowisko. Zobaczcie jak psiak z niego korzysta*! :)

*Uwaga, oglądanie poniższych zdjęć grozi emocjonalną cukrzycą z powodu nadmiaru psiego uroku i słodyczy! 

Legowisko dla psaSzycie legowiska nie było problematyczne, a powiem nawet, że było przyjemne. :) Oprócz grubszych materiałów użyłam pasma gąbki (na stojące boki) oraz puchatego wypełnienia do podstawy. 


Przy podstawie legowiska poszalałam i zrobiłam je pikowane. Na to można położyć poduchę pod kolor boków legowiska. A sama poduszka ma domalowaną fioletową łapkę, oczywiście psią. :)


Ach, przy okazji dokończyłam również kwiecistą poduszkę. Od kilku tygodni wypełniałam ją materiałowymi ścinkami, na koniec lekko dopchałam wypełnieniem i również ona może posłużyć psiakowi do spania. 


A to fotka z pierwszego dnia Leona w domu mojej siostry:


I kolejne, po pierwszym wspólnym tygodniu - widać, że się psina już zadomowiła! :) 


Legowisko zgłaszam do wyzwania KTMSwoją drogą, spodziewałam się że Leonek będzie nieco mniejszy, stąd takie niewielkie wymiary legowiska. Trzeba się liczyć z tym, że wkrótce może być konieczne powiększenie aktualnego spanka albo - zrobienie zupełnie nowego i większeeego, tak na zapas. ;)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...