07 czerwca

Red Lips Bag - całuśna kopertówka jak usta!

Torebek nigdy dość! Jednak wszystkie nie mogą wyglądać tak samo - dlatego tym razem uszyłam fikuśną torebkę w kształcie ust.

Torebka w kształcie ust/ Red Lips Bag

Takie "usta" na babskie drobiazgi chodziły za mną od kilku miesięcy. A że ostatnio miałam straszliwe parcie na szycie, to musiałam to wykorzystać! Przed szyciem znalazłam tutorial na podobną torebkę, ale tamta wersja jest bez poszewki wewnątrz. Musiałam chwilę pokombinować co po kolei zeszyć, ale i tak w miarę sprawnie poszło (nie wliczam tego, że źle wszyłam zamek, bo ktoś w domu mnie zagadał ;).

Do jej zrobienia użyłam zamszopodobnego materiału w czerwonym kolorze oraz białej tkaniny w duże, czarne grochy.Torebka wyszła całkiem spora, możliwe że nawet zeszyt w formacie A5 się w niej zmieści. I do tego drobiazgi typu: kosmetyki, portfel, drobne, inne kosmetyki, telefon, może też i książka, znowu kosmetyki... :)


Jak to ktoś stwierdził: "niektórym to serio przydałby się taki zamek na ustach, żeby móc mu  czasem zamknąć twarz"! :)


Dotychczas uszyłam takie fikuśne rzeczy:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨