15 czerwca

Bransoletka makramowa 2w1 - Love my Dog

15 czerwca obchodzimy Ogólnopolski Dzień Dogoterapii. Z tej okazji przygotowałam dwukolorową makramową bransoletkę z zawieszką idealną dla fana psów. Co jeszcze lepsze - biżuteria jest również dwustronna!

bransoletka makramowa z zawieszką

Biżuteria pleciona powstała ze sznurków nylonowych, które nie odbarwiają się nawet po długim czasie użytkowania (testowałam na własnej skórze!). Wykonana została podstawowym, makramowym splotem - podobnie model z instrukcji na bransoletkę makramową z zawieszkami.

Z jednej strony bransoletki przeważa czerń, po odwrocie rządzi kobalt. W zależności od stroju i humoru, można dopasować sobie kolor biżuterii.☺

pleciona biżuteria ze sznurków

Do tego urocza zawieszka w kształcie serduszka - po jednej jej stronie widoczny jest odcisk psiej łapy, po drugiej naszym oczom ukazuje się napis "Love my Dog"


blog o robieniu biżuterii krok po kroku

Całość regulowana jest w wygodny i łatwy sposób dzięki małemu, ruchomemu węzełkowi.


bransoletka makramowa z zawieszką rękodzieło

Nie pozostaje nic innego jak założyć taką bransoletkę i wyjść ze swoim psem na spacer!☺

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨