20 czerwca

T-shirt z Deadpool'em ręcznie malowany

Ciężko jest wybrać fajny i interesujący prezent dla faceta w taki sposób, żeby po raz kolejny nie dać mu nowej pary gatek czy pary skarpet. ;) 
Jednak z pomocą przychodzą rękodzielnicze umiejętności, farby akrylowe, główny bohater pewnego filmu oraz t-shirt w rozmiarze XXL.
Poznajcie malowanego ręcznie Deadpool'a!

T-shirt z Deadpool'em


Nie wiem czy znacie gościa czy nie, w każdym razie premiera filmu "Deadpool" była w lutym, ale już wcześniej zastanawiałam się nad namalowaniem tej postaci. Koniec końców prezent powstał nieco później i dostał się chłopakowi na Wielkanoc.


Użyłam farb akrylowych w kolorze: czerwonym (najwięcej), czarnym, szarym (minimalnie), białym. 


Jak to mówią: "jedno oko na Maroko, drugie na Kaukaz"

T-shirt kupiłam w sieciówce. Planowałam dorwać coś szarego, ale głębokie dekolty w kształcie "V" wolę zarezerwować dla siebie, u facetów mnie takie nie kręcą. ;) 
Jedyne normalne męskie bluzki były w kolorze białym, czarnym i granatowym. Nie chciałam malować ani na białym, ani na czarnym t-shircie (białych mój chłopak ma aż nadto, z kolei na czarny nie miałam wtedy mocy), więc skończyło się na granacie.Może i tego nie widać, ale spędziłam przy tym malunku ponad 4 godziny! Jak zwykle bez szablonu, a w niektórych miejscach nakładałam 3 warstwy farby. Pomimo tego nadal wydaje mi się, że czerwony kolor słabo kryje.

 

Malowany Deadpool tak mi się spodobał, że rozważam teraz t-shirt z podobnym malunkiem dla siebie. ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨