środa, 20 grudnia 2017

"Uwaga! Bloger gotuje!" - czyli wypieczony konkurs dla blogerów

Dzieńdoberek! Co powiecie na fartuch do domowych, kuchennych rewolucji specjalnie dla blogera? ☺ Możecie go wygrać w konkursie "Wypieczone Święta" - i już nigdy nie ufaflunicie się podczas gotowania! 

rękodzieło fartuch bloger gotujeNajpierw słów kilka o fartuszku: 

 • Fartuch powstał specjalnie na konkurs "Wypieczone Święta Boże Narodzenie 2017" organizowany przez Annę z bloga Kęsy Codzienności.
 • Całość uszyłam i pomalowałam własnoręcznie (bez szablonów!) farbami akrylowymi. Napis został odpowiednio zabezpieczony, więc nie zniknie Wam w praniu. ;) 
 • Fartuch można prasować - i od prawej, i od lewej strony. 
 • Materiał, który wykorzystałam do jego uszycia jest porządny, mocny, grubszy niż standardowe fartuszki sprzedawane w sieciówkach. Jest wytrzymały, nie rozciąga się, można powiedzieć że trzyma fason. ☺ 
 • A, i nie stopi się jeśli pryśnie na Was żar z patelni! Czy skądkolwiek, skąd może jeszcze pryskać żar? A, w sumie z grilla może... To w takim razie fartuszek idealnie nadaje się również na grillowane imprezy, jupi! ;) 

  rękodzieło bloger gotuje fartuch ręcznie malowany

 • Sam materiał wybrałam w ciemniejszym kolorze, żeby nie było, że użyję różu i fartuszek nada się tylko dla Pań. O, nie, nie! Fartuch mogą nosić również Panowie, bowiem jest on uniwersalny - taki unisex - a dzięki kolorowym napisom, niebieskim wiązaniom i kontrastowym obszyciom prezentuje się weselej i nie jest fartuchem-ponurakiem. A w kuchni powinno być wesoło, nawet jak się woda w czajniku przypali (to znaczy Wy tak pewnie nie robicie, ale ten tego... mi się zdarzają takie rzeczy ;). 
Uwaga: fartuch już ma zmalowany napis "główny", ale jest możliwość spersonalizowania go! 
Zwycięzca będzie mógł zdecydować czy woli taką wersję, czy nieco ubogaconą - mogę namalować logo czy nazwę zwycięskiego bloga. Co Wy na to? ☺


handmade fartuch kuchenny konkurs nagroda

Jeszcze kilka zbliżeń, żebyście wiedzieli jak dokładnie wygląda fartuch, z każdej strony:


Uwaga! Bloger gotuje! ręcznie malowany fartuch Adzik tworzy

Wypieczone Święta 2017 fartuch nagrody


A jak się komuś przód fartuszka znudzi - można go założyć również tyłem do przodu. Tył jest jaśniejszy, bez malunku, a sam materiał nie wygląda jak "lewa" strona. 

 

...albo zobaczcie jeszcze inne fartuchy, które zmalowałam (i uszyłam oczywiście): Zdjęć z rękodziełem w użyciu nigdy za wiele, dlatego pokażę Wam na koniec jak się fartuch wiąże, o! Chcecie dostać fartuch w swoje łapki! Macie ochotę upichcić w nim coś pysznego dla rodziny? Weźcie udział w konkursie! 

Wypieczone Święta 2017 fartuch nagrody


Regulamin konkursu Wypieczone Święta Boże Narodzenie 2017:

 1. Organizatorem jest właścicielka i autorka bloga Kęsy Codzienności, Anna Wojtyna.
 2. Konkurs organizowany jest na blogu Kęsy Codzienności - przepisy należy zgłaszać w komentarzach pod postem konkursowym.
 3. Sponsorem nagrody jest Adrianna Kamińska, autorka bloga Adzik Tworzy.
 4. Czas trwania konkursu: 19.12.2017 – 15.01. 2018 (do północy), ale można zgłaszać przepisy opublikowane wcześniej (od 1.12.2017).
 5. Spośród zgłoszonych przepisów organizatorka wybierze subiektywnie jeden najciekawszy, najapetyczniejszy i najatrakcyjniejszy wizualnie przepis.
 6. Ogłoszenie wyników nastąpi 27.01.2018 w poście (na blogu) podsumowującym akcję. W ciągu 3 dni od publikacji wyników autor wybranego przepisu powinien przesłać organizatorce mailowo dane niezbędne do wysyłki nagrody (na adres kesycodziennosci@onet.pl). Dane zostaną przekazane sponsorowi, aby mogła wysłać nagrodę. Jeśli wybierasz opcję z personalizacją, prześlij też swoje logo, które zostanie namalowane na fartuchu. 
 7. Zwycięzca wyraża zgodę na przekazanie swoich danych sponsorom w celu realizacji nagrody.
 8. Nagrodą w konkursie jest rękodzielniczy fartuch kuchenny personalizowany. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy w ciągu 14 dni od przekazania organizatorowi danych adresowych.
 9. Wysyłka nagrody możliwa tylko na terenie Polski.
 10. Zasady zgłaszania przepisów - klik! 

Wszystko jasne? No to bierzemy się do gotowania! Nawet ja! I w tym roku ktoś musi utrzymać tradycję i coś przypalić w świątecznym, kuchennym ferworze. ;)

PS Jeśli macie ochotę na większą dawkę śmieszków (nie tylko z fartuszkiem w roli głównej) - zajrzyjcie na mój Fanpage (klik) oraz Instagram (klik)

Adzik tworzy Wypieczone Święta Kęsy codzienności Konkurs
Fartuch dla blogera i Adzik w dzikiej obstawie :)

Życzę Wam Wszystkim powodzenia w konkursie i udanych wypieków! ❤ 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...