05 maja

Akcja:Reperacja - Podsumowanie kwietnia 2016

Za nami dopiero początek zabawy w Akcji:Reperacji - póki co odbyła się 2 razy w kwietniu. Ale już po tym krótkim czasie pokuszę się o małe podsumowanie pomysłów zaprezentowanych na Fejsbuszku.


AKCJA:REPERACJA - Podsumowanie kwietnia


Śmietniczek nadesłany przez Kasię - zwyklak przed i istny Amorek po przemianie techniką decoupage

Więcej projektów Kasi można obejrzeć na jej Pintereście (KLIK)

Muszę wyznać, że z Kasią znamy się od podstawówki (o jeżu, ile to już lat!), ale i mnie tym śmietniczkiem zaskoczyła. :)


Tulipanowiec prezentuje bardzo sympatyczny pomysł na przeróbkę swetra. Nie wiem jak Was, ale mnie ten dinozaur urzekł! Zafascynowanych ciekawą poduchą zachęcam do skorzystania z instrukcji na wykonanie poduszki-dinozaura.Z kolei ja zaprezentowałam sposób na naprawę zerwanej bransoletki, lecz równie dobrze - w podobny sposób - zreperować można naszyjnik. 


Mam nadzieję, że wszyscy niezdecydowani dołączą do Akcji:Reperacji w maju. Pamiętajcie, że kolejna akcja rusza w najbliższą sobotę! Jeśli więc macie coś do naprawy lub do przerobienia, a może chodzi Wam po głowie pomysł na recykling - nie zwlekajcie z tym, pstryknijcie fotkę PRZED i PO rękoczynach. I oczywiście pochwalcie się efektem jaki udało się Wam osiągnąć. Powodzenia! :)

Jeśli jesteście tutaj po raz pierwszy i kompletnie pojęcia nie macie o co chodzi - zachęcam do rzucenia okiem na informacyjny post o Akcji:Reperacji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz