25 maja

Torebka materiałowa w kwiaty - uszytek dla siostry

Ładnych kilka miesięcy temu dostałam od przyszłej-teściowej kawał kwiecistej tkaniny. Tak śliczny materiał wymagał odpowiedniego wykorzystania. A gdy zobaczyła go jedna z moich starszych sióstr - nie miałam już wyboru (ani gotowej wymówki), musiałam uszyć jej torebkę!


Zdjęcia uszytej przeze mnie torby robiłam na szybko, i to już po oddaniu jej do użytku. Może to i lepiej? Tak przynajmniej widać rzeczywiste wymiary torby oraz jej pojemnościowe możliwości.
Do wnętrza torebki wszyłam jasną tkaninę, umieściłam też w środku kilka kieszonek - na telefon, klucze i inne drobiazgi (w przypadku mojej siostry na pewno się przydadzą, już ja ją znam!). Udało mi się też z zamkiem - znalazłam w krawieckiej szufladzie mojej mamy porządniejszy, mocniejszy, więc z rozwaleniem go moja siora będzie mieć problem. I dobrze! :)
Siostrze dziękuję za modeling i testowanie moich uszytków (i nie tylko szytych projektów, biżuterii również) na wszelkie możliwe sposoby. Dzięki temu wiem, co poprawić w kolejnych pracach. ;) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨