10 maja

Bransoletka umihimo w różu i błękicie

Najmodniejsze w tym roku kolory ogłoszone zostały przez Instytut Pantone już dawno. Jednak Adzik, zacofany w nowinkach modowych (tak było zawsze i raczej tak zostanie), dopiero teraz nadrabia zaległości. 

Kumihimo w pastelach

Sznurki, których użyłam do plecionki kumihimo, nie odzwierciedlają ząb-w-ząb (a może raczej odcień-w-odcień?) kolorów Pantone, jednak mi bardzo się z nimi kojarzą. 


Sznurek o delikatnej, różowej barwie wypada bardzo blado przy żywym błękicie. Oglądany z oddali oraz w kiepskim świetle przypomina raczej biały kolor.


Podobnie jak w przypadku bransoletki z serduszkowym splotem, również i tutaj wykorzystałam mały węzeł do regulowania długości. Jest naprawdę wygodny!


Takie delikatne kolory można zestawić z czymś intensywniejszym, np. z kobaltową bransoletką


Wyplecenie takiej bransoletki zajmuje nieco czasu. Tak pleciona biżuteria (czy po prostu jakakolwiek plecionka kumihimo) prezentuje się na starcie. :)

Kumihimo czas zacząć!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Adzik tworzy to kreatywny blog DIY o szyciu krok po kroku, przerabianiu ubrań, z inspiracjami na ręcznie wykonane projekty.
Zainspiruj się pomysłami DIY z bloga oraz poradami w stylu "zrób to sam" - zaczynając od bransoletek ze sznurków czy koralikowych naszyjników,
przez malowanie farbami do tkanin, aż po robótki na drutach i szydełkowanie.
Masz ochotę podarować bliskim własnoręcznie wykonane prezenty albo uszyć sobie niepowtarzalną torebkę? Teraz Ci się to uda!
Blog DIY Adzik-tworzy.pl stoi przed Tobą otworem. Zainspiruj się i stwórz coś z Adzikiem! ✨